Eksporta aktivitātes

Civitta/Market Access eksporta sadarbības piedāvājums

Civitta ir vadošais neatkarīgais vadības konsultāciju uzņēmums Austrumeiropā, dibināts 2009. gadā, nodarbina 184 darbiniekus ar birojiem Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Krievijā, Ukrainā, Moldovā, Serbijā, Rumānijā un pārdošanas biroju Apvienotajā Karalistē. Uzņēmuma mērķis ir savest kopā pareizos prātus, lai spētu izaicināt esošās robežas un radīt vērtīgas pārmaiņas klientiem.

2016. gadā Civitta noslēdza parterību ar eksporta konsultāciju uzņēmumu Portugālē - Market Access. Market Access ir 12 gadu pieredze strādājot tikai eksporta veicināšanas jomā. Uzņēmums ir palīdzējis vairāk nekā 350 uzņēmumiem iekarot jaunus tirgus, ir pieredze un kontaktu tīkls vairāk nekā 50 tirgos pasaulē, nodarbina 25 cilvēku lielu starptautisku komandu, kam ir visas nepieciešamās valodu, kultūras un profesionālās zināšanas. 

Papildu informāciju par sadarbības piedāvājumu varat atrast šeit


Gateway & Partners sadarbības piedāvājums

Gateway & Partners, iepriekš GatewayBaltic, ir uzņēmums ar 13 gadu pieredzi un specializāciju vietējo uzņēmumu eksporta attīstīšanā starptautiskos tirgos. Mūsu misija ir palielināt mūsu klientu eksporta pārdošanas rezultātus, gan iepazīstinot uzņēmumus ar jauniem eksporta partneriem, gan veicot tirgus pētījumus. 20 cilvēku liela komanda ar 15 dažādu ārvalstu valodu prasmēm un 40 000 kontaktu datubāzi vairāk kā 42 pasaules valstīs, kas veidojusies caur nu jau 1500 veiktiem projektiem produktu virzīšanai ārvalstu tirgos piedāvā sekojošus pakalpojumus pārtikas kvalitātes klastera biedriem.

Piedāvātie pakalpojumi:

  • Tirgus izpētes pakalpojumi: piedāvājam veikt tirgus izpētes, kvalitatīvās un kvantitatīvās klientu aptaujas un konkurentu analīzes
  • Produkcijas virzīšanas pasākumi mērķa valstī: piedāvājam organizēt biznesa tikšanās ar iepircējiem no mērķa valsts pārtikas izplatīšanas kanāliem. Izmantojot datubāzi tiks veikta potenciāļu atlase un intereses noskaidrošana par Latvijas produkciju. Gala rezultātā organizējot tikšanos ar interesi izrādījušiem uzņēmumiem.
  • B2B Match-making: B2B Match-making tiek organizēts kā vienas dienas pasākums noteiktā viesnīcā vai konferenču centrā, kur katrs dalībniekam ir iedalīts tikšanās un paraugu demonstrēšanas galds un uz pasākumu tiek aicināti iepircēji, aģenti, preču izplatītāji, vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, ēdināšanas sektora uzņēmumi, veikalu ķēdes, t.sk. e-komercijas uzņēmumi u.c. no mērķa valsts. Lai klātienes tikšanās formātā pārrunātu iespējamās sadarbības modeļus.
  • Made in Latvia - Ienākošā iepircēju vizīte: ienākošā iepircēju vizīte tiek organizēts kā divu līdz trīs dienu pasākums noteiktā viesnīcā vai konferenču centrā Latvijā, uz pasākumu tiek aicināti iepircēji, aģenti, preču izplatītāji, vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, ēdināšanas sektora uzņēmumi, veikalu ķēdes, t.sk. e-komercijas uzņēmumi u.c. no mērķa valstīm. Lai klātienes tikšanās formātā pārrunātu iespējamās sadarbības modeļus. Pasākums pirmā diena ietver kopīgu Semināru par Latvijas Pārtikas industriju, Individuālās tikšanās ar Uzņēmumiem, Kā arī kopīgas svētku vakariņas. Noslēdzošā diena ietver Ražotņu apmeklējumus.  

 

Papildu informāciju varat atrast šeit.


Piedāvājums Pārtikas produktu kvalitātes klastera dalībniekiem veikt eksporta aktivitātes Ķīnā.

Papildu informāciju par iespējām Ķīnā atradīsiet šeit.


"Euromonitor" piedāvājums eksporta aktivitātēm

Buyers Search and Buyer-Suppliers Trade Mission Projects

Euromonitor Consulting assists organizations with custom research projects for strategic and tactical planning. We customize each project to help achieve your goals.

We understand that in 2017 and onwards you will need support at least for two types of projects:

  • Buyer Search
  • Buyer-Suppliers Trade Mission Projects

 

Buyer Search

Euromonitor Consulting helps our clients identify and select an appropriate business partner to increase your competitive advantage and optimize performance. You can find more information here.

Buyer-Suppliers Trade Mission Projects

Euromonitor Consulting provides logistical support for events, identifying and connecting buyers and suppliers through a thoughtful match-making program and helping each organization expand import and export opportunities. You can find more information here.

We are looking forward to getting in touch with you and understand more about the goals and scope of your planned projects. Please find below the contact details.

 

Darko Iljoski

Client Development Executive

Euromonitor International

www.euromonitor.com

darko.iljoski@euromonitor.com

Phone + 389 70 423 315; + 370 5 243 1577